www.uapravo.com
Увійти | Реєстрація

Відділ міліції

Кожен відділ міліції має своє приміщення. Воно дуже велике і в ньому є багато різних кабінетів, у яких працюють міліціонери. Увійшовши до відділу міліції, ти одразу побачиш великий прозорий кабінет, який називається черговою частиною. Цей кабінет та люди, які в ньому працюють, відіграють важливу роль у роботі всього відділу міліції, тому чергові міліціонери працюють вдень і вночі, без свят і вихідних. Це означає, що ти можеш звернутися до чергової частини з будь-якого питання і з будь-якою проблемою. Черговий міліціонер завжди готовий прийти тобі на допомогу, вислухати та дати пораду.

Найчастіше люди звертаються до чергової частини, коли в них щось вкрали, їх побили, завдали шкоди їх здоров'ю, вони не можуть знайти дорогу додому.


102

Якщо ти сам не маєш можливості прийти до чергової частини міліції, ти можеш зателефонувати безкоштовно за номером 102 з будь-якого телефону. Телефонуючи до міліції, ти повинен сказати:

  • хто телефонує;
  • що трапилось;
  • де або кому потрібна допомога;
  • коли це сталося.

Після цього не клади одразу слухавку, можливо, у міліціонера ще будуть до тебе питання. 

Пам’ятай!

Ніколи не треба повідомляти міліціонеру вигадану або неправдиву інформацію. Усі номери телефонів у міліції запам’ятовуються, і міліціонери дуже швидко зрозуміють, хто з ними вирішив пожартувати, а твоїм батькам за такий жарт доведеться заплатити великий штраф.