www.uapravo.com
Увійти | Реєстрація

Спеціальні засоби

Одежа, яку ми носимо, називається формою. Вона синього кольору та пасує як чоловікам, так і жінкам. У кожного міліціонера на плечах ти можеш побачити погони, які розкажуть тобі, яке звання він має. У міліціонерів є багато різних звань, про які ти зможеш дізнатися з рисунків.

На нашій формі, а точніше на наших ременях, ти можеш побачити різні предмети. Це пістолет, рація, наручники, ліхтар, газовий балончик, гумовий кийок.

Пістолет ми маємо право застосовувати лише у тих випадках, коли словом або спорядженням, наприклад гумовим кийком, не можна зупинити злочинця, який загрожує життю або здоров’ю людей.

Рація потрібна міліціонеру для спілкування зі своїми колегами-міліціонерами.

Наручники працівник міліції може одягнути лише на злочинця, який не виконує вимог міліціонера та якого необхідно доставити до відділу міліції.


Газовий балончик потрібен міліціонеру для угамування порушника, який не виконує вимоги міліціонера та загрожує йому або іншим людям.


У міліціонера є також гумовий кийок, за допомогою якого він може захистити себе та інших людей від злочинців.


 

Увага! Міліціонер може застосовувати пістолет, наручники, газовий балончик або гумовий кийок лише у виключних випадках, тобто коли йому або іншим людям злочинець може завдати шкоди.